Кількість
|
Вартість
|
||
|
Коментар від Свідар про комплексне хелатне добриво - Тітон Бор Актив:
Склад: Бор - 100 г/л; Марганець - 10 г/л; Кобальт - 0,1 г/л; Молібден - 0,1 г/л.
Норма витрати препарату: 1-3 л/га.
Доглядаючи як за польовими, так і за садовими культурами, важливо пам'ятати про збалансоване живлення елементів, які здатні працювати разом, швидко засвоюватися, транспортуватися і впливати на загальний стан посівів. Часто нестачу того чи іншого елементу у рослинах фермери плутають із хворобами чи впливом інших патогенів. А все через те, що дефіцит поживних речовин також може призвести до серйозних наслідків у вигляді великих втрат врожаю. Тому бор має велике значення у поділі клітин, синтезі білків і є необхідним компонентом клітинної оболонки.
Він сприяє кращому використанню кальцію в процесі обміну речовин у рослинах, хоча останній знаходиться в грунті в достатній кількості. Поглинання бору рослинами збільшується за підвищення вмісту калію у грунті. Тут варто взяти до уваги поняття синергізму та антагонізму. Від того, на скільки злагоджено будуть працювати елементи у складі добрива, залежить його ефективність.
Тітон Бор Актив - унікальність цього добрива полягає в поєднанні чотирьох мікроелементів, які підсилюють дію один одного та підвищують рівень засвоєння бору клітинами рослини.
У дводольних рослин синергізм спостерігається між бором та марганцем, наявність в достатній кількості обох елементів підвищує швидкість обміну речовин, покращує використання азотних добрив з грунту. Явище синергізму також встановлено між Co, Mo i Mn. Молібден сприяє більшому надходженню фосфору, кальцію та магнію до рослини. Що, в свою чергу, підвищує ефективність протікання фотосинтитичних процесів. Бор відіграє важливу роль в підтримці структури мембран клітин. У рослин, які відчувають нестачу бору, спостерігається швидка втрата еластичності клітиних оболонок. Тому збалансована формула добрива Тітон Бор Актив не тільки дозволяє швидко зняти симптоми борного голодування, а й підвищити здатність рослин до засвоювання інших елементів живлення, зміцнити клітинні мембрани та запустити відновлюванні процеси.